HAKKIMIZDA


Denizlerde her türlü taşımacılığı ana faaliyet alanı olarak yürüten şirketimiz, Akdeniz havzasında uluslararası sularda canlı balık taşımacılığı amacı ile 2018 yılının Nisan ayında kurulmuştur.

Firma sahibimiz Sezer IŞIN, İTÜ Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma ve İşletme mühendisi mezunu (1995-2000) olup; deniz üstü ve deniz altı tüm özel işlerin ülkemiz sularında ve dünya sularında yapımını birçok kez üstlenmiş ve başarı ile sonuçlandırmıştır.

Son on yıldır, kültür balıkçılığına olan ilgisi ile denizlerde yüzen ağ kafes sistemlerinin deniz içerisinde temizlenmesi için cavitator sistemleri geliştirmiştir. Bu sistemler ile akuakültür sektörü için çok önemli olan ağ kafesleri temizlik hizmetlerini de şirketimiz bünyesinde yürütmekteyiz.

2016-2017 yıllarında kurmuş olduğumuz canlı balık taşıma gemisi ve sistemleri ile ülkemizde ilk kez 200 ton su kapasiteli nakliye gemisi projesi ve canlı yavru balık taşıma, canlı anaç taşıma, canlı anaç balık deniz üstü operasyonlarının gerçekleştirilmesini sağladık. Aynı zamanda porsiyonluk hasat balık nakliyelerinin de gerçekleştirilmesinde sağladığımız katkı ile balık hasatlarının çok hızlı ve pratik şeklide yapılmasını sağlayarak, hasatlık balığın raf ömrünün 2-3 gün arasında uzamasına hizmet verdik.

2018 yılında, ülkemize ve Akdeniz bölgesi ülkelerine canlı balık taşıma hizmetini sunmak amacı ile tasarladığımız özel dizayn canlı balık nakliye gemisi kurulumunu gerçekleştirdik. Yüksek know-how sistemleri barındıran bu gemi 400 ton su kapasiteli olup; Akdeniz bölgesi ülkelerinde en yüksek kapasiteli ve en yüksek teknolojik sistemlerle kurulu ilk gemisidir.

Yeni kurulmuş bir şirket olmamıza rağmen, deniz taşımacılığında çok önemli işler başarmış olup; yüksek motivasyon ve çok çalışma azmimiz ile ülkemiz için planladığımız birçok projenin hayata geçirilmesi için sabırsızlıkla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.